1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba sürmek iş hayatında gelişecek bazı olaylara işaret etmektedir. Rüyanın sahibi çalışkan ve başarılı biridir. Rüyada araba kullanan kişinin terfi alacağına işaret etmektedir. Rüyada araba sürmek rüyanın sahibinin hataları sebebiyle bir problemle yüzleşeceğine de işarete etmektedir.

ruyada-araba-gormek

Rüyada araba görmek ayrıca rüyanın sahibi ticari hayatta başarı kazanacak demektir. Rüyada otomobile binildiğini görmek üst makamlara kadar çıkılacağına işaret etmektedir. Ek olarak arabadan inildiğinin görülmesi makam olarak gerileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın sahibinin otomobile bindiğini görmesi iş amacıyla mekanının değişeceğine işaret etmektedir. Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Bununla birlikte kişinin makamının yükseleceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Arabadan Düşmek

Rüyasında arabadan düştüğünü gören kişinin şu anda çalışılan işten çıkacağına delalettir. Ayrıca rüyada yük arabası görülmesi ve çok yüklü bir arabaysa birtakım problemlerle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolmuş görülmesi demek rüya sahibi işi amacıyla seyahate çıkacak anlamına gelmektedir. Ek olarak iş seyahati iyi geçecek anlamına gelmektedir.

Rüyada kaza yapmış otomobil görmek demek Genellikle yapılan yorumlamanın aksine hayırlı bir olayı göstermektedir. Rüyayı gören kişinin makam olarak yükselmesi anlamına gelmektedir. Rüyada yuvarlanıp kaza yapmış bir otomobil görmek demek ise yorumculara göre çevreden alınan övgü ve ünün kalıcı olmadığına delalettir.

Rüyada Otomobil Altında Kalmak

Rüyada otomobil altında kalınması demek kişinin zenginleşeceğine işaret etmektedir. Ek olarak çok fazla  değeri olan bir mirasın kalacağını da haber vermektedir. Rüyada kişinin otomobil kovalaması demek rüya sahibinin işi yoksa bu iş arama sürecinin uzayacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba görmek ise kişinin yapmadığı bir iş yüzünden suçlanması anlamına gelmektedir. Ama bu durum çok uzamadan sona erecek anlamına gelmektedir. Rüyada kişinin araba kullanması ise işiniz için verilen emekler takdir görecek anlamına gelmektedir.

Rüyada at arabası görülmesi dileklerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyasında kişinin at arabası ile yola çıkması demek rüyanın sahibinin bir otomobil sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada el arabası görülmesi işiniz için çok çaba harcamanız ve çok çalışacağınıza işaret eder. Rüyada bebek arabası görülmesi ise maddiyat yönünden problemler yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişin kişinin hamile olması durumunda ise bu tip rüyaların sık görülebilmesi nedeniyle tabiri yapılamayabilir.

Rüyada araba sürmek kişinin sevdiği biriyle işe gireceğine ve doğru adımlar atarsa bol kazançlar elde edebileceğine işaret etmektedir. Rüyada yeni bir araba alındığını görmek ise kaçırılan imkanların destekte bulunacak bir iki arkadaş yardımıyla yeniden kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba anahtarı görülmesi ise ana baba duasıyla karşılaşılacak engelleri aşacağına işaret eder. Ana baba duasının kişiye iyi bir şekilde yansıması anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz otomobil gören kişinin yeni bir işe kalkışacağına işarettir. Ayrıca bu yeni işte önceden yaptığı hataları yapmazsa gelirinin zamanla artacağına işaret etmektedir. Rüyada siyah araba görülmesi ise kişinin ailesi içerisinde birtakım problemleri olacağına işaret etmektedir.

Ama bu sıkıntıların zamanla sona ereceğine işaret emektedir. Rüyada araba satmak ise problemli bir durum karşısında maddiyat ve maneviyat yönünden problemler yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada araba ile kaza yapmak kişinin hayırlı bir olayla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Makam açısında yükselmeye işarettir. Rüyada araba çaldırmak ise birtakım benlik problemleri yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada araba çaldığının görülmesi ise sıkıntılı bir dönem arkasından sıkıntıların ortadan kalkacağına ve bol kazanç elde edilebileceğine işaret etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap