1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Arı Görmek

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek her âlim tarafından genellikle hayra yorumlanmıştır. Rüyada arı görmek rüyayı gören kişinin işinde başarılar elde etmesine, makamının artmasına, kazancını bollaşmasına, darlıktan ve meşakkatten kurtulmasına, borcunu ödemeye çalışan kişinin rahatlayacağına işaret etmektedir.

ruyada-ari-gormek

Rüyada arı görmek çoğunlukla iyiye yorumlanmıştır. Buna rağmen rüyada arıların nasıl ve ne şekilde, kaç tane görüldüğü de rüyanın tabiri açısından oldukça önemlidir.

Âlimler rüyada arı gören kişinin helal kazancının artacağına, malına ve parasının bereketlenip ondan birçok kişinin fayda göreceğine, hasta ise hastalığından kurtulup şifa bulacağına, işinden memnun değilse yeni bir iş bulup oradan hayırlı kazanç elde edeceğine tabir edilmektedir.

Arı görmek bazen de kişinin ailesinde mutlu olacağına, güzel haberler alçağına, çocuk istiyorsa hayırlı bir evlat sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Arı görmek ailede olacak mutluluk ve huzur anlamına gelirken aynı şekilde kişinin iş yerinde de mutluluk ve huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Arı Sokması

Rüyada arı soktuğunu gören kişinin rüyası hangi arının soktuğuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilmiştir. Rüyayı gören kimse kendisinin bir bal arısı tarafından sokulduğunu görmesi; rüya sahibinin işinde zorluk yaşayacağını, yaşadığı zorluklardan dolayı iş hayatında mutsuz olacağı, hakkında fitne çıkarılacağı, yaptığı işlerin başarılı olmayacağı ve yüklü miktarda para kaybına uğrayacağına, işinden ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendisini sokan arı eğer yaban arısı ise bu arının kişinin bilmediği kendisini kıskanan, haset dolu bir düşmana işaret etmektedir. Bu düşmanın yakınında olduğunu ve yakın zamanda düşmanlığını açık açık belli edeceğine, arkadan çevirdiği işlerin hepsini itiraf edeceğine işaret etmektedir.

Bu rüya bazen de kişinin manevi anlamda yaşadığı problemler olduğunu da göstermektedir. Rüya sahibinin haramlara bulaşacağına, harama girmek kişiyi manevi anlamda derinden sarsacağına ve kişinin psikolojik olarak sıkıntılar yaşayacağına, bu süreçte yalnız kalacağına, hayatında kimse olmayacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyada arı kovanı görmek bir insan için görülebilecek en güzel rüyalardan birisidir. Bu rüyayı gören rüya sahibinin aile hayatında çok mutlu olup, eşi ile aralarındaki muhabbettin artacağına, çocuk sahibi olacaklarına, eğer rüyayı gören kişi yaşlı ise torunlarının olacağına, aile ve akrabaları ile aralarının düzeleceğine, birlikte güzel işler yapılacağına tabir edilmiştir.

Rüya sahibinin aynı zamanda iş hayatında da çok iyi insanlarla karşılaşacağına, ahlaklı dostlar edineceğine, hayırlı kimseler ile işler yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada arı kovanı görmek kimi zamanda borçların kolayca ödeneceğine, borcunu ödemede arkadaşlarının yardımcı olacağına, yepyeni bir çevre edineceğine de işaret etmektedir. Büyük âlimlere göre bu rüya iyi bir binek, araç alınacağına ya da haneye gelecek mutluluk ve huzura da tabir edilmektedir.

Rüyada Kraliçe Arı Görmek

Rüyada kraliçe arı görmek rüya sahibinin işinde terfi edeceğine ve çok başarılı olacağına, yöneticilik mevkisine yükseleceğine, iş hayatında edindiği bu başarıların günlük hayatına da olumlu yansıyacağı anlamına gelmektedir.

Kraliçe arı görmek kişinin işini büyüteceğine, birçok yerden başarı yakalayacağına, bilmediği bir yerden kendisine mal varlık kalacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda bu rüya evine ve işinde bereket olacağına, feraha ulaşıp huzur bulacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Arı Görmek

Rüyada sarı arı görmek rüya sahibinin alacağı güzel haberlerin olduğu, bu alınan haberin hem kendisi hem de ailesi için çok hayırlı olacağına tabir edilmiştir.

Bazı âlimler bu rüyayı alınacak yeni bir iş teklifine, bekâr ise evlilik teklifi alacağına, hem işinde hem de özel hayatında hayırlı işler olacağına işaret etmektedir.

Genelde sarı arı görmek âlimler tarafından olumlu ve iyi yorumlanmıştır. Kişinin beklediği şeylere kavuşacağına, dualarının kabul olacağına da delalet etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap