1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Aslan Görmek
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek genelde olumlu bir gelişmenin habercisidir. Kudrete ve otoriteye işaret etmektedir. Rüyada aslan görmek otoriteye sahip olma isteğine, rakibe, düşmanlara karşı rüya sahibinin kendi otorite alanını belirlemek istemesine işaret etmektedir. Ayrıca saygınlık kazanılmasına ve otorite alanının genişlemesine de işaret ettiği söylenebilir

ruyada-aslan-gormek
3

Rüyada aslanlar görmek rüya sahibinin dileklerine ve isteklerine kavuşacağı ya da zorluk çekeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Çok sayıda iş imkanlarını yakalayacağına, bozulmakta olan işlerin yeniden toparlanacağına, önemli bir gelir kapısı elde edileceğine de işarettir.

İşleriyle ilgili rüya sahibinin yeni bir düzen kuracağına delalettir. İş ortağıyla bir işe girileceğine ve büyük başarı elde edileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek yüksek mevkilerdeki kişilerle dostluklar kurulacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin hamilelik döneminde olması durumunda ise erkek bir evlada sahip olunacağına işaret etmektedir.

Güvenilir ve kudretli bir kişiye ve yaşamında başarılı olmaya da işaret etmektedir. Rüya sahibinin bekar olması durumunda ise hayırlı bir evlilik yapacağına işaret eder. Kişinin evli olması durumunda ise başarılı çocukları olacak anlamına gelmektedir. Aslan yavrusunun görülmesi kişi hasta ise sağlığına kavuşacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü Aslan Görmek

Rüyada ölü bir aslanın görülmesi rüya sahibinin kudretini kaybedeceğine işaret etmektedir. Kişinin başına gelebilecek belalara ve sıkıntılara işaret eder. Yaşanacak olan problemli ve zor günlere de işaret eder. Bu çeşit bir rüya görmenin iyi yorumları da vardır.

Güzel bir birliktelik yaşanacağına ve zaman içerisinde kişinin arzuladığı büyük miktarda bir paraya da işaret eder. Büyük emek vererek kazandığı az miktardaki gelirin artmasına ve sıkıntılarının feraha dönmesine işaret etmektedir.

Rüyada aslan saldırısının görülmesi ise düşmanlara yenilmeye ve onlara hizmet etmeye başlanacağına işaret eder. Ayrıca dindar bir insana ve gelirini hak ederek kazanan bir kişiye de işaret etmektedir.

Rüyada Uyuyan Aslan Görmek

Rüyada uyumakta olan bir aslan görmek kötü amellerden uzaklaşılacağına ve tecrübeyle, kabiliyetiyle kişinin güzel bir mevkiye geleceğine işaret etmektedir. Düşmanları yenerek bereketli kazanç elde edileceğine de işaret eder.

Rüyada aslan kafasının görülmesi makam olarak yüksek bir konuma gelineceğine işaret eder. Rüyasında aslanın bir uzvunun görülmesi mağlup edilecek düşmandan nasiplenmeye de işaret eder. Rüyasında aslanın kendini ısırdığını görmesi zorlu bir düşmanla karşı karşıya gelineceğine ve yenileceğine işaret eder.

Hatalı davranışları yüzünden kişinin işten atılacağına da işarettir. Buna ek olarak işten atıldıktan sonra kişinin toplumda itibar kaybedeceğine de işaret etmektedir. Başka yorumculara göre de rüya sahibinin bir dostunun desteğiyle işlerin düzeleceğine ve kudret kazanıp güzel bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslanın görülmesi kötü yorumlanmaktadır. Kötülük yapan bir kadından zarar görüleceği anlamına gelir. Rüyada aslan öldürmek kişinin galibiyetine ve başarıya işaret etmektedir. Rüyada aslan görmek ve onu öldürmek rüya sahibinin yaşamında hep galip geleceğine ve başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada aslan görmek ve onu sevmek rüya sahibinin tez zamanda temiz kalpli ve iyi bir ortak kazanacağına delalettir. Veyahut problemli bir ilişki bitirilecek anlamına gelmektedir. Devlette yüksek makamlara gelineceğine de işaret etmektedir. Yaşanmış olan kötü bir olayın zararlarını telafi etmeye de delalettir.

İş yaşamında ve aile yaşamında olumlu gelişmeler yaşanacağına da işaret etmektedir. Yapılacak işlerin sayesinde başarı kazanılacağına ve ortaklarla girilecek işlerde güzel bir konuma gelineceği anlamında da gelmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap