1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek emzirmek rüya sahibinin kendisi ile yaşayacağı olaylardan çok çocukları ile ilgili gelişebilecek olaylara yorumlanır. Rüya sahibinin bebek emzirdiğini görmesini hayırlı evlat sahibi olmasına, çocuklarının iyi işler yapmasına, yüksek mertebelere gelmesine işaret eder. Aynı şeklide rüya sahibinin yuvasında mutluk ve huzur dolacağına işarettir.

ruyada-bebek-emzirmek

Rüyada bebek görmek âlimler tarafından genellikle hayırla yorumlanmaktadır. Bir kadın kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi yavrusunun yüksek makamlara geleceğine, devlet büyüğü gibi halka liderlik etmesine, güçlü ve saygın bir kişi olacağına tabir edilmektedir. Rüya sahibi bir bebeği emzirdiğini görür ise sağlığa, kuvvetli olmasına, evinde bereket ve rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi kendi bebeğini emzirdiğini görürse yaşayacakları rahatlığa ve bolluğa işaret etmektedir. Bazı âlimler bir kadının rüyasında yetişkin birini emzirdiğini görmesi ise yaşayacağı sıkıntılara, işlerinin bozulmasına, rızkının daralmasına işarettir.

Hamile Kadının Bebek Emzirmesi

Hamile kadın rüyasında bebek emzirdiğini görürse hamileliğinin sıkıntılarından yakında kurtulacağı anlamına gelmektedir. Bazı âlimlere göre ise hamile kadının kendi annesinin memesini emdiğini görmesi de rahata ereceğine, işlerinin rast gideceğine ve iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır. Eğer bir kişi bir çocuktan meme emdiğini görürse büyük sıkıntılara düşeceğine ve acı çekeceğine, daha sonra da bu sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Eğer bir erkek çocuktan meme emdiğini ya da emzirdiğini görürse yine sıkıntıya gireceğine işarettir.

Sütten Kesilmiş Çocuğu Emzirmek

Rüyasında sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini gören kadın hastalığa yakalanır, ya da giriştiği işinde başarısız olur.  Eğer bir erkek, bebek emzirdiğini görürse sıkıntılara gireceğine ya da hapse gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çocuğun Meme Emmesi

Rüyasında bir çocuğun meme emdiğini gören kişi rahatlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, refaha ereceğine tabir edilir. Fakat meme emen çocuğun süt yerine kan emdiğini görürse helal değil haram mal yiyeceğine, rızkının kötüleşeceğine, hasta olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kişi eğer evli ve bir çocuğu yoksa çocuğu olacağına, ya da kısırlık gibi hastalıkları var ise şifa bulacağına, hastalıklarından kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyada bebek emzirmek genel itibari ile yaşanacak sevinç ve mutluluğa, makamda yükselmeye, helal rızık kazanmaya işaret etmektedir. Erkek bebek emzirdiğini görmek rüyalar içinde en hayırla yorumlananlardan birisidir. Bu rüyaları gören kişilerin bebekleri sevdiğini, geleceğinin çok parlak olacağı anlamı taşımaktadır. Erkek bebek emziren kişinin borçlarının tamamen kapanacağına, beklediği mutlu haberleri tez zamanda alacağına, özlediği kişiye kavuşacağına, girdiği her işten başarılara ulaşacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız çocuğu emzirdiğinin görülmesi hayra yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi evli ise çok hayırlı bir evlat sahibi olacağına, çocuğunun hayırla ve bereketle doğacağına, yuvasına mutluluk ve huzur getireceğine, işlerinin düzene gireceğine işaret etmektedir.  Bazı tabircilere göre rüyayı gören kişi hamile ise kız çocuğu dünyaya getirir. Rüyada kendi çocuğunu emzirdiğini gören kimse sonunun iyi olacağına, hayatını güzel yaşayacağına, sağlık ve huzurlu bir ömür geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Emzirdiği Bebeğin Büyüdüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında emzirdiği bebeğin büyüdüğünü görmesi hayırlı ameller işleyeceğine, salih bir kul olacağın, toplumda iyiliği ve hayrı dokunan insanlarla bir arada olacağına, dinine bağlı bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada İkiz Bebekleri Emzirmek

Rüyada ikiz bebekleri emzirdiğini görmek çok çok hayırlı bir rüya olarak görülmüştür. Rüya sahibinin işlerinin çok ilerleyeceğine, büyüteceğine, mal ve varlığı sayılamayacak kadar artacağına ve zengin olacağına işaret etmektedir. Bazen bu rüya iş yükünün artacağı için ailesi ve çocukları ile yeteri kadar vakit geçiremeyeceğine, yükünün artacağına da tabir edilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap