1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek hem iyi hem de kötü anlamları olan bir rüyadır. Genellikle bu bit neredeyse rüya ona göre yorumlanmaktadır. Eğer ki bit temiz yerdeyse bunun zenginlik anlamına geldiğini söyleyebiliriz. Fakat bit pislik içerisinde bir yerdeyse de bu fakirliğe ve yokluğa işaret etmektedir.

ruyada_bit_gormek

Rüyada bit görmek durumuna göre de yorum yapılabilmektedir. Eğer ki bitlerin sayısı çoksa bunun keder ve dertlere işaret ettiğini söyleyebiliriz. Bit nedeniyle kaşınmanın ise hastalığa ve hastalık nedeniyle sıkıntılı bir döneme girileceğine delalettir.

Bitin yakalanması halinde kederlerin ve problemlerin son bulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bit öldürmek ise çok sevilen bir insana haksızlıklar yapılacağına delalettir. Bu sevilen kişiye sarf edilecek kötü sözlere delalettir. Rüyada bit sirkesinin görülmesi halinde ise bu art niyetli, dedikoducu insanlara delalettir.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası görmek rüya sahibinin kendiyle alakalı yaşanacak bir olaya delalettir. Veyahut içerisinde bulunduğu bir durumun alametleri olarak yorumlanmaktadır. Meydana gelebilecek bir olayın öncesinde kendisini belli etmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında başka birinin saçında görülen bit yumurtası karşılaşılacak engellere delalettir. Zor durumlara karşı bir ikaz niteliği taşımaktadır. Evladının saçı üzerinde görülen sirke rüyayı gören kişinin çok hassasiyet gösterdiği bir nokta ile ilgili gelişecek sinirlendirici olaylara delalettir.

Rüyada saçta bit görmek rüyayı gören kişinin iş veya eğitim yaşamında zor ve endişe duyacağı bir döneme girdiğinin de göstergesidir. Daha önceleri yapılmış olan işlerden ötürü pişman olunacağına veya dileklerin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada Tarak Üzerinde Bit Görmek

Rüyada tarakta bit görmek parasal konularda huzura kavuşulacağına; kişi fakirse zenginleşeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin tüm dileklerinin gerçekleşeceğine anne baba duasıyla yaşamının daha güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada bit temizlemek ise bir şüphenin üstüne gidileceğine ve bu şüpheden kurtulmaya delalettir. Çok sayıda bitin temizlenmesi detaylı bir meseleyle ilgili çok çaba harcayıp problem yaşanacağına delalettir.

Ama bu problemli durum karşısında rüyayı gören kişinin çözüm yolu bulup sıkıntıdan kurtulmasına delalettir. Beyaz bitin temizlenmesi bir sıkıntının kolayca çözümlenmesi demektir. Kahverengi bitin temizlenmesi ise bir sıkıntılı durumla karşılaşıp kaynağını bulamamaya delalettir. Ama sonuçta bunun da çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyada bit öldürmek iş yaşamında kişiyi zor duruma sokan bir sıkıntıyı yenmeyi başarmaya delalettir. Rüyasında beyaz dişleri olan bir biti öldürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin talihinin ve şansının açılacağına delalettir. Taş yardımıyla bit öldürmek ise bir gaye uğruna çok çaba harcamaya ve boş yere uğraşmaya delalettir.

Rüyada başkasının saçında bit öldürmek gayet mantıklı davranıp bir kişiye en zahmetsiz şekilde destek olup yardımcı olmaya işaret etmektedir. Zor bir durumda olunmasına rağmen sıkıntı içerisindeki birine destek olup onun derdini çözümlemeye delalet etmektedir. Başka birinin saçında taş yardımıyla bit öldürmek ise birine destek olmaya çalışırken o kişiye zarar vermeye delalet etmektedir.

Rüyada Bit Ayıklamak

Rüyada başkasının saçında bit ayıklamak rüyayı gören kişinin yardımsever, sevilen ve itibar sahibi biri olduğuna işaret etmektedir. Başkalarına yardıma koşarak samimi bir şekilde davranıp insanlar tarafından sevilmeye delalettir.

Rüyada başkasının saçında sarı bit ayıklamaksa karşı karşıya gelmiş iki taraf arasında orta yolu bulmaya işarettir. Böylelikle büyük bir sevaba ulaşmaya delalettir. Rüyada başkasının saçında beyaz bit ayıklamak bir kişinin utanılacak duruma düşecekken olaya müdahale edip onu bu zor durumdan kurtarmaya delalettir. Rüyada yorganda bit görmek ise bir hastalığa veya musibete ramak kala atlatılacağına delalettir.

Rüyada bit görmek özetle musibetlere ve sıkıntılara maruz kalmaya delalettir. Rüyada temiz bir yerde bit görmek zenginleşmeye delalettir. Pis bir yerde bit görmek ise fakirliğe düşüleceğine delalettir. Bit öldürmek ise musibetlerden ve problemlerden kurtulup huzura kavuşmaya şeklinde yorumlanmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap