1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek yorumculara göre ne anlam taşır yazımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Rüyanızda yalnızca farenin, farenin ölüsünün, fare pisliğinin, farenin ısırdığının ya da rüyayı görenin fareyi öldürmesinin vb. görülmesinin tabirleri yazımızda bulabilirsiniz.

ruyada-fare-gormek

Rüyada fare görmek değişik yorumcular tarafından farklı farklı yorumlanmıştır. Genelde farenin görülmesi rızkın artması şeklinde tabir edilmektedir. Rızkın artması şeklinde yorumlanmasının sebebi farelerin, yiyeceklerin ve bolluğun olduğu mekanlarda gezmeleridir.

Haneye bolluğun ve genişliğin gelmesi şeklinde tabir edilmektedir. Bazı yorumculara göre de farelerin yiyecek hırsızlığı yapmasından ötürü hanede fesatlığın çıkacağını simgeler. Başka bir yorumda ise eve girecek olan bir kadının evinizi soyacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Fareler pis hayvanlar olduklarından ötürü rüyada evde fare ölmesinin tabiri ailenin bir düşman tarafından zarara uğratılacağı şeklindedir. Bu düşmanın rüyayı görenin yakınında dolaşan ve o kişiyi takip ederek sinsice planlar yaptığına delalettir.

Rüyada fare ölüsü görmek rüyayı görenin kudret sahibi bir düşmanının olduğunu temsil etmektedir. Bundan ötürü fare ölüsünün kendini gizleyen ve kudretli bir düşmanının simgesi olduğu şeklinde tabir edilmektedir. Bu düşmanın rüyayı göreni sürekli takip eden ve zarar verme amaçlı fırsat kollayan biri olduğu şeklinde tabir edilmektedir. Bu rüyanın rüyayı görene bir uyarı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada fare pisliği görmek dedikodunun, kötü sözün, ahlaksızca yapılan davranışların ve münafıkların oyunlarının sembolüdür. Rüyada farenin pisliğini yemek rüya gören hakkında dedikodu yapılacağının temsilidir. Rüyada yatağı üzerinde fare pisiği görmek ise rüyayı görenin, ahlakı bozuk ve güvenilir olmayan bir kadınla evlenecek manasına gelmektedir.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Yorumculara göre rüyada farenin ısırdığı biri, birtakım insanlarca zarara uğratılacak anlamındadır. Gerçekte bu rüya dikkatli davranılması gerektiğine dair bir ikaz niteliğindedir. Rüyada fare sürüsü görmek geniş bir gelir kapısına ve ekonomik olarak rahatlamaya delalettir. Tüm problemlerden kurtulmayı temsil etmektedir.

Bazı yorumculara göre de bu rüyanın haramdan kazanılacak malı ve parayı temsil etmektedir. Rüyada rengarenk bir fare görmek ise çıkarcı dostlukları ve samimi olmayan ilişkileri temsil etmektedir. Düşmanlıkları gizlemekte olan ama asıl amacı size zarar vermek olan kıskanç dostlarınız olabileceğini göstermektedir. Rüyada fare öldürmek kötülüğüyle tanınan ve kötü karakterli bir kadının mağlup edileceği manasındadır.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Bazı yorumculara göre rüyada yavru fare görmek ahlaksızca davranan bir kadını temsil etmektedir. Fare yavrusunun görülmesi bu kadın tarafından kötülüğe maruz kalınacağını simgeler. Bu rüyanın insanların arkasından iş çevirmekle meşgul olan, yalancı bir kadını temsil etmektedir. Rüyada farenin bir şey yediğini görmek ekonomik açıdan zor bir dönemi temsil etmektedir.

Farenin rüyayı görenin evinden bir şeyler alıp yemesi rüyayı görenin elinden gidecek mala ve paraya işaret etmektedir. Fakirliğe düşmeye, beklenilen geliri elde edememeye, haramdan para kazanmaya delalettir. Bazılarına göre kendini gizlemekte olan ama size kötülük yapmayı planlayan bir düşmanı temsil etmektedir.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanının görülmesi rüyayı görenin hile yapacağına ve yalan söylemesine delalettir. Rüyada fare kapanının üzerinde farenin yakalanması ise art niyetli kişilerin amaçlarını engelleyeceğinize delalettir.  Farenin kapanında çok sayıda fare görmek ise size zarar vermeye çalışan ama bir türlü bunu başaramayan insanlara delalettir.

Rüyada fare avlamak ise bu da, tehlikeli bir kadını temsil etmektedir. Başka yorumculara göre de çok sayıda fare avlamak ev halkını ve çocukları temsil etmektedir.

Rüyada fare görmek yorumcular tarafından görülmenin şekline göre farklı farklı tabir edilmektedir. Genellikle kazanılacak olan kazancın bolluğuna delalettir. Olumsuz yorumlara göre de rüyayı görenin sağlığının bozulmasına ve ekonomik açıdan yıkıma yorulur.

Yorum Yap

Yorum Yap