1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara içmek kendinizi ve başkalarını duygularınıza karşı korumaya çalıştığınız anlamına gelir. Başkalarının içinizdeki duygularına girmesine izin vermekte zorlanıyorsunuz. Eylemlerinizin kendiniz yerine başka biri tarafından belirlenmesi ve bunu değiştirmek için yapmanız gereken bir şey olması mümkündür. Sigara içtiğinizi rüyada görmenin buradan da anlaşıldığı üzere endişeli olduğunuz anlamına geleceğini de atlamamalıyız.

ruyada-sigara-icmek

Rüyada sigara içmek barış ve birlik için bir aldatmaca olduğu da bilinmektedir. Eğer rüyada sigara içiyorsanız, ancak gerçek yaşamınızda sigara içmiyorsanız, bu, yaşamınızdaki belirli bir durumdan korktuğunuz anlamına gelir. Sigara içtiğinizi gördüğünüz rüyanın geçtiği günlerde çok yoğun bir hayata sahip iseniz biraz molaya ve belki de tatile ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Sigara İçmek

Duyguları göstermekten koruyan bir duvarımız mı var? Gerçekten kendimizi güvende hissetmiyor muyuz, yoksa sadece beynimiz bize bir illüzyon mu yapıyor? Aşırı yeme, alkol, bir ilişkiye veya kişiye bağımlılık veya bir aktivite anlamı da taşıyan bu güven sorunu rüyalarımıza kadar giriyor olabilir. Rüyada sigara içtiğini görmek son zamanlarda sıklaşmaya başlıyorsa herhangi biri sağlığınızı ve mutluluğunuzu etkileyebilir diyebiliriz. Yakın zamanda senin için kötü olan eski bir alışkanlığa geri dönmüş olmalısın. Bu rutinin dışına çıkmak için büyük çaba sarf etmeniz gerekebilir, çünkü daha önce yapılmadıysa, sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Aynı zamanda rüyada sigara içmek bir tür isyanın göstergesi de olabilir, bu yüzden sigara içme durumu rüyalarınıza etki etmiş olabilir.

Rüyada Sigara ve Mola İhtiyacı

Bir başka yorum da bir molaya ihtiyaç duymanız şeklindedir. Belki de hayatınızın son zamanlarda çok yoğun geçtiğini hissedersiniz ve işten, birinden ya da çok zaman gerektiren bir yenilikten bunalmış olabilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırmanız gerekir. Sigara içmeye karşıysanız, yaşamınızda en yakınınızdaki biri sizin desteklemediğiniz bir şeyi yapıyor olabilir. Ya da kendiniz pişman olacağınız bir adım atıyor olabilirsiniz. Bunu yapmanın tek sebebi uyum sağlamak olabilir. Sigaranın külü gibi zihninizi dinlendirme ve temizleme zamanı gelmiş demektir ya da sadece kendi görüşünüzle aynı olmayan bir duruma karşı meydan okuyabilirsiniz. Bir sigara tiryakisi olsanız da olmasanız da, eğer şu anda endişeli veya stresli hissediyorsanız, sigara içtiğinizi rüyanızda görmek endişeyle ilişkilendirmiş olabilir.

Rüyada Arkadaşlarla Sigara İçmek

Arkadaşlarınızla sigara içiyorsanız belki de günlük hayatınızdaki birileri sizinle zaman geçirmek istiyor olabilir, çünkü ortak bir şeyleri rüyada gerçekleştirmek dış dünyanın bir yansımasıdır. Belki sizi bir araya getiren şey ilişkinizi sürdürmek için yeterli değildir. Özellikle bilinçaltımızın etkili olduğu beyinlerimiz, günlük olarak her şeyi kaydeder. Bu yüzden rüyalarınız çoğunlukla bilinçaltı tarafından kaydedilen bilgilerden oluşuyor. Eğer sigara içen birini rüyanızda görürseniz, muhtemelen günlük hayatınızda sigara içen biriyle bir geçiş döneminde olduğunuz anlaşılır. Hayallerinizi yorumlama konusunda daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız, işi bilen birinden destek de alabilirsiniz. İnsanların sigara içme hakkındaki görüşleri sevgi bağı olarak da düşünülebilir. Bazı insanlar sigara içenlerin sinirli olduğunu, bazıları ise ölüm arzusuyla dejenere olduklarını düşünüyor. Rüyada sigara içmek kimi zaman bir huzur aradığınızı da gösterebilir.

Rüyada Sigara ve Dürüstlük İlişkisi

Bazı yaygın yorumlar vardır. Rüyanızda başka birinin sigara içtiğini görürseniz, gördüğünüz kişi dürüst olmayabilir. Kızgın ya da çekişmeli bir ilişkiniz olduğu anlaşılabilir ya da bazı cinsel çağrışımlar olabilir. Rüyanızda sigara içen birini görmek, maddi ve manevi destek aldığınız kişiyi ifade eder. Sigara içen bu insanı tanıyorsanız, destek karşılığında sizden beklentileri olabilir. Eğer bu kişi yabancı ise, bu rüya size yardım eden kişinin karşılığında sizden maddi veya duygusal beklentilerini ifade eder. Bir rüyada, tüm sarhoş edici maddeler, şüpheyi çağrıştırır. Bir rüyada alkol içmek kavgayı kaybetmek anlamına gelir. Uyuşturucu veya sarhoş edici maddelerin rüyada bir şekilde kullanılıyor olması, eşcinselliğin, onur kaybının, ihmal veya küfür anlamına gelebilir. Rüyanızda sigara içen birini görmek, sigara içme ile olan kişisel ilişkilere bağlıdır. Bununla birlikte, genellikle bir çeşit ayrılma, anlaşmazlık veya isyan işareti olduğunu gösterir. Elbette her zaman bilinçaltımızın bir gücü olduğunu da unutmamak gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap