1. Ana Sayfa
  2. Rüyalar
  3. Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görülmesi âlimler tarafından genellikle mal, mülk ve evlat olarak tabir edilmiştir. Genel olarak iyi yorumlansa da birçok farklı mana çıkarılabilen bu rüyada yumurtanın hangi hayvandan olduğuna ya da nasıl göründüğüne göre tabirleri değişmektedir.

ruyada-yumurta-gormek

Rüyada yumurta görmek rüya sahibinin yüklü miktarda mal ve mülk sahibi olacağına, hazine bulacağına ya da atalarından miras alacağına da yorumlanmıştır. Bazı âlimler tarafından ise evli olmayanların rüyada yumurta görmesi hayırlı kısmet çıkacağına ve evleneceğine, çocuğu olmayanların evlat sahibi olacaklarına da tabir edilmektedir. Aynı şeklide işsiz olan ve iş arayan kişinin iyi bir işe gireceğine ya da işi var ise terfi edeceğine, malının rızkının bollaşacağına, ferahlık yaşayacağına, evlenmek istiyor ise evleneceği kişiyi bulacağına da işaret ettiği söylenmektedir. Yumurta görmek yıllardır görüşmeyen arkadaşların bir araya gelmesine, kavuşmaya ve özlemin biteceğine de tabir edilmiştir.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyasında yumurta yediğini gören kişinin işe gireceğine, kendi rızkını kazanıp kimseye muhtaç olmayacağına, rızkının bollaşıp bereketleneceğine, rahat bir hayat süreceğine yorumlanmıştır. Bazı âlimler de rüyada yumurta yediğinin görülmesinin rüya sahibinin kişiliği hakkında olduğu söylenmiştir. Rüyasında yumurta yiyen kişinin evliliğinin çok iyi olacağına, evinde mutluluk ve huzur bulacağına, rahata ereceğine, eşinin saygılı ve sevgi dolu olacağına işaret etmektedir. Bebek isteyen çiftlerin gebe kalacağına, doğacak olan çocuğun iyi huylu ve hayırlı bir insan olacağına delalet etmektedir. Bu aynı zamanda kişinin, iş yerinde saygı görüp, işlerinin kolaylaşacağına, iyi yerlere geleceğine, başkaları tarafından sevileceğinde göstermektedir. Rüyada yumurta yediğini gören kişi eğer bekâr ise evleneceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına ve çok mutlu olacağına da tabir edilmiştir.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada bir yerden yumurta aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı kısmet bulacağına, mal mülk kazanacağına ya da çok iyi bir iş teklifi alacağına işaret etmektedir. Bu rüya bazı âlimler tarafından rüya sahibinin alacağı kararları hızlı almaması gerektiğini, ağırdan almasının ve biraz düşünmesinin, istişare etmesinin kendisi için hayırlı olacağına yorumlamışlardır. Rüyayı gören kişinin ömrünün uzayacağına, kısmet kapılarının açılacağına, kazancının bollaşacağına işaret etmektedir. Eğer aldığı yumurtaları elinde kırıyorsa kişinin kazancının azalmasına, hayırlı işlerinin yarıda kesilmesine ya da beklediği şeyin gecikmesine tabir edilmektedir. Âlimler yumurta aldığını gören kişinin bir işe çok sevinmemesi ve hemen karar almaması gerektiğini söylemektedirler.

Rüyada Yumurtanın Sarısını Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek rüya sahibinin çok yakında beklediği hayırlı haberleri alacağı ve beklediği şeye kavuşacağı anlamına gelmektedir. Gelen haberler ile hayatının değişeceğine, kişiliğinin iyileşeceğine de yorumlanmıştır. Rüya sahibinin dirayetli, güçlü ve sağlam bir yapıya sahip olduğunu da göstermektedir. Bazı âlimler yumurta sarısı görmeyi hayırlara yormuş iken bazıları da yaşanacak şerli olayların varlığına yormuşlardır. Yumurta sarısı rahatlık, bolluk, bereket, beklenene kavuşmak anlamı taşırken, bazı âlimler tarafından yumurta sarısını görmek dara düşmek, birini kaybetmek, üzülmek ya da hevesin kursağında kalması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Yumurtanın Beyazını Görmek

Rüyada yumurtaların beyazını gören kişinin büyük bir üne kavuşacağı, herkes tarafından tanınıp, gıpta edilen bir kişi olacağına, yaptığı her işte başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin çok iyi haberler alacağına, mutlu olacağına, sevdiğine kavuşacağı anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişi eğer işsiz ise iyi bir iş bulacağına, kazancının olacağına, karşısına birçok fırsatlar çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi bekâr ise karşısına iyi kısmetler çıkacağına, istediğini bulabileceğine ve amacına ulaşacağına delalet etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap